اخبار خودرو

فیس لیفت هیوندای i20 سال ۲۰۱۸ عرضه می شود

گزارشات جدید حاکی از آن است که هیوندای روی فیس لیفت در نیمه دوره تولید i20 کار می کند که در نیمه اول سال 2018 عرضه خواهد شد.

گزارشات جدید حاکی از آن است که هیوندای روی فیس لیفت در نیمه دوره تولید i20 کار می کند که در نیمه اول سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

گفته می شود این خودرو حدود چهار سال پس از مدل کنونی خود به فروش خواهد رسید.

می توان انتظار داشت بدنه و کابین این خودرو فیس لیفتی اندک داشته باشند و در بدنه آن LEDهای دید در روز برجسته تر، رینگ های آلیاژی نوین و سپرهای جلو و عقب بازطراحی شده تعبیه شود و احتمالا گزینه های رنگ جدید برای آن ارائه شود. از آنجا که طراحی این مدل اکنون بر اساس سبک طراحی Fluidic Sculpture 2.0 هیوندای است انتظار نمی رود فیس لیفتی تحولی در بدنه آن اعمال شود.

گمان می رود تغییرات داخلی این خودرو محدود به ارتقای تجهیزات و بهبود کیفیت مواد باشد. گمان می رود شمارشگرهای جدید، نمایشگر چندرسانه ای نوین با نشان دهنده بهره وری سوخت، دکمه های بازطراحی شده، روکش پارچه ای جدید و سیستم نمایشگر لمسی تازه تر با پشتیبانی اپل کارپلی و اندروید اتو نیز برای این خودرو ارائه شوند.

گمان می رود خط تولید موتور i20 مخصوص اروپا بی تغییر باقی بماند که شامل ۱٫۲ لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۷۵ و ۸۴ اسب بخار، ۱٫۴ لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۰۰ اسب بخار، ۱٫۰ لیتری T-GDI سه سیلندر توربو بنزینی با قدرت ۱۰۰ اسب بخار، ۱٫۱ لیتری CRDi سه سیلندر توربو دیزل با قدرت ۷۵ اسب بخار و ۱٫۴ لیتری چهار سیلندر توربودیزل با قدرت ۹۰ اسب بخار است.

منبع : خبر ماشین
تعداد بازدید 146

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها