اخبار ویژه مذهبی

تدارک ویژه برنامه پیاده آمده‌ایم برای شهادت فاطمه زهرا(س)

برنامه تلویزیونی «پیاده آمده‌ایم» به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت جانسوز بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) این هفته، تدارک ویژه‌ای را برای مخاطبان خود دیده است.

به گزارش ایرونیا، به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «پیاده آمده‌ایم»؛ «پیاده آمده‌ایم» عنوان برنامه‌ای ویژه خانواده‌ها است که پخش فصل دوم آن از دو هفته قبل آغاز شده و با استقبال مخاطبان مواجه شده است و این هفته و به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا در دو شب به صورت زنده از کربلای معلی روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

براساس این خبر،فصل دوم برنامه «پیاده آمده‌ایم» شب‌های جمعه هر هفته حوالی ساعت ۲۴ با محوریت موضوعات خانوادگی با حضور سه کارشناس مسایل دینی و خانوادگی حجت‌الاسلام محمدرضا زائری، شهاب مرادی و علی سرلک در ۱۲ قسمت از شبکه یک سیما به صورت زنده از استودیو عصر مجاور حرم مطهر امام حسین(ع) روی آنتن می‌رود که این هفته چهارشنبه شب و شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز همراه مخاطبان خود خواهد بود.

مخاطبان برنامه «پیاده آمده‌ایم» از طریق سامانه ۱۰۰۰۸۵ علاوه بر ارسال سوالات خود،می‌توانند در طرح سلام نیابتی(از جانب خود و یکی از اعضای خانواده) به امام حسین(ع) شرکت کرده وهمچنین در قرعه‌کشی هفتگی برنامه شامل کاشی حرم مطهر سیدالشهدا و کمک هزینه سفر به کربلا شرکت کنند.

برنامه «پیاده آمده‌ایم» شب‌های جمعه هر هفته حوالی ساعت ۲۴ به کارگردانی محمدهادی نعمت‌الهی و مجری طرح امیر شکرچی‌زاده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

تعداد بازدید 320

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها