فناوری اطلاعات

عرضه گوگل اسیستنت برای گوشی های مبتنی بر اندروید مارشمالو و اندروید نوقا

کمپانی گوگل اعلام کرده است که دستیار هوشمند گوگل اسیستنت را از طریق سرویس گوگل پلی برای گوشی‌های هوشمند مبتنی بر اندروید مارشمالو و اندروید نوقا عرضه می‌کند.

 

یکی از قدرتمندترین دستیارهای هوشمند که تاکنون برای گوشی‌ها عرضه شده است، گوگل اسیستنت نام دارد. گوگل اسیستنت ابتدا برای گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس ال در نظر گرفته شده بود.

حالا  به نظر می‌رسد که گوگل می‌خواهد دستیار هوشمندش را در روزهای آینده برای گوشی‌های مبتنی بر اندروید مارشمالو و اندروید نوقا عرضه کند. این آپدیت از طریق سرویس گوگل پلی عرضه خواهد شد؛ بنابراین زمانی که آماده شد، می‌توانید از طریق سرویس گوگل پلی اقدام به نصب آن کنید و نیازی به صبر کردن برای عرضه آپدیت از طریق OTA نخواهید داشت.

دستیار هوشمند گوگل اسیستنت ابتدا به دو زبان انگلیسی و آلمانی عرضه می‌شود. البته زبان‌های بیشتری به گوگل اسیستنت اضافه خواهد شد. این دستیار هوشمند در مرحله اول برای کاربران ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار می‌گیرد و سپس برای بریتانیا، استرالیا، کانادا و آلمان عرضه خواهد شد.

امروز در نمایشگاه MWC2017 کمپانی ال‌جی از گوشی هوشمند جدیدش به نام ال جی جی۶ رونمایی کرد. جالب است بدانید این تلفن هوشمند به‌صورت از پیش نصب شده، مجهز به دستیار هوشمند گوگل اسیستنت خواهد بود.

منبع : زومیت
تعداد بازدید 148

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها