آِیا میدانید؟

ساخت اپل آیدی در ایران

اگر شما به تازگی یکی از محصولات اپل را خریداری کرده‌اید، حتما می‌دانید بدون اپل آیدی هیچ کاری پیش نمی‌رود.

ساختن اپل آیدی کار پیچیده‌ای نیست اما اگر کارت اعتباری مانند مستر کارت نداشته باشید، همه‌چیز پیچیده می‌شود. از آنجایی هم که اکثر ما ایرانی‌ها کارت اعتبار بین‌المللی نداریم باید به گونه‌ای فرایند ساخت اپل آیدی را دور بزنیم. برای این کار باید ابتدا آخرین نسخه از نرم‌افزار آی‌تونز را داشته باشید.

زیر را به ترتیب انجام دهید تا اپل آیدی خود را به صورت رایگان و بدون نیاز به کارت اعتباری بسازید. برای راحتی کار شما بقیه مراحل ساخت اپل آیدی را به صورت تصویری پیش می‌رویم.

*نکته: بهتر است در تمام مراحل کار از یک وی‌پی‌ان با سرور آمریکا استفاده کنید.

یک برنامه رایگان مانند اینستاگرام را جست‌وجو کنید

 

روی گزینه Get یکی از اپلیکیشن های رایگان به دلخواه کلیک کنید

 

 

 

اپل آیدی

 

 

اگر در این قسمت کشور را آمریکا نوشته بود، به مرحله بعد بروید. اگر هر کشور دیگری بود، روی Click here کلیک کنید و United states را انتخاب کنید و Change را بزنید. سپس بعضی مراحل را باید از ابتدا مرور کنید.

 

در این قسمت می‌توانید هر آدرس و شماره تلفنی را در آمریکا وارد کنید. می‌توانید آدرسی که ما وارد کردیم را بزنید و یا اینکه از سایت‌هایی مثل دو مرحله پایین، آدرس و شماره تلفن الکی بگیرید!

این سایت بی‌نهایت آدرس و کدپستی در آمریکا می‌سازد و ما اتفاقی یکی از آنها را انتخاب کردیم.

 

این سایت هم مانند سایت بالا است و شماره تلفن های الکی اما قابل قبول تولید می‌کند!

(دقت کنید که شماره کد ایالت‌ها را به درستی وارد کنید، پیش شماره یا کد هر ایالت را می‌توانید از allareacodes دات کام پیدا کنید).
اگر مشکلی نباشد شما تصویر بعد را خواهید دید.

* اگر فرایند ساختن اپل آیدی زیاد طول بکشد اپل خود به خود فرایند را کنسل می‌کند و باید همه مراحل را از ابتدا انجام دهید. (Time Out)

* در نوشتن پسورد دقت کنید. پسورد شما باید شامل حروف کوچک و حروف بزرگ انگلیسی باشد، باید عدد در آن وجود داشته باشد، باید بیشتر از ۸ کاراکتر باشد. شما نمی‌توانید یک کاراکتر را هم سه بار پشت سرهم استفاده کنید و پسورد شما نمی‌تواند کلمه ای از ایمیل شما باشد.

 

اگر به این تصویر رسیدید، یعنی کار تقریبا تمام است. حالا باید وارد اینباکس ایمیل خود شوید و ایمیلی که اپل فرستاده را باز کنید.

 

پس از انجام این مرحله کار تمام است و شما می‌توانید اپل آیدی خود را در هر دستگاه اپلی استفاده کنید. اگر هر سوالی در ساخت اپل آیدی داشتید می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

منبع : itiran
تعداد بازدید 1274

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها