اخبار خودرو

شرایط ویژه فروش خودروهای دی اس به مناسبت نوروز ۹۶ اعلام شد

شرکت آرین موتور تابان به عنوان نماینده رسمی DS Automobiles، شرایط ویژه فروش نوروزی محصولات این برند پریمیموم را اعلام کرد.

فروش خودروهای دی اس به مناسبت نوروز ۹۶ به صورت اقساطی تا ۲۴ ماه بدون بهره آغاز شده و تمامی محصولات با مدل ۲۰۱۷ به علاقه‌مندان عرضه می‌شوند.

طبق بخش‌نامه شرکت آرین موتور تابان برای فروش خودروهای دی اس به مناسبت نوروز ۹۶، تمامی محصولات این برند پرمیموم فرانسوی با اقساط تا ۲۴ ماه بدون بهره و با سررسید چک از اردیبهشت ماه به مشتریان عرضه می‌شود.

شرایط ویژه فروش خودروهای دی اس ۶ و دی اس ۵LS

در شرایط جدید فروش خودروهای دی اس ، مدل شاسی بلند پرمیموم دی اس۶ با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد و در صورت خرید نقدی، مشتریان از ۴ میلیون و ۵۰۰۰ هزار تومان تخفیف ویژه بهره می‌برند. همچنین این خودرو به صورت اقساطی تا ۲۴ ماه بدون بهره در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در فروش اقساطی DS 6، یک وام ۸۵ میلیون تومانی ۲۴ ماهه بدون بهره برای مشتریان ارائه می‌شود که مبلغ هر یک از اقساط ماهیانه ۳ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان است. موعد تحویل این خودروی شاسی بلند در هر دو روش فروش نقدی و اقساطی به صورت فوری خواهد بود.

فروش خودروهای دی اسهمچنین مدل سدان پرمیموم دی اس۵ ال اس  (DS 5LS) با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان فروخته می‌شود که در صورت خرید نقدی، مبلغ ۳ میلیون و ۷۰۰۰ هزار تومان تخفیف به خریداران تعلق می‌گیرد. این خودرو نیز با اقساط ۲۴ ماهه و همراه با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره به فروش می‌‌رسد. مبلغ اقساط این سدان پرمیموم نیز همانند DS 6 به صورت ماهیانه ۳ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان است و موعد تحویل برای هر دو روش فروش نقدی و اقساطی، فوری خواهد بود.

فروش خودروهای دی اس

منبع : گجت نیوز
تعداد بازدید 314

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها